Kategorie

O firmie

Żyj zdrowo, w zgodzie ze swoim organizmem i otaczającą Cię naturą.

 

Misją sklepu Ekolando.pl jest zaopatrywanie klientów w ekologiczne wyroby, które poprawiają jakość życia. Używając produktów ekologicznych są Państwo pewni także tego, iż są one w wysokim stopniu hipoalergiczne, czyli zmniejszające ryzyko alergii oraz podrażnień.

W ofercie Sklepu znajdują się ekologiczne środki czystości, biodegradowalne worki na śmieci oraz inne ekologiczne artykuły codziennego użytku. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są wykonane z surowców przyjaznych naturze, biodegradowalnych, a zarazem chroniących zdrowie konsumentów.

W sklepie znajdą Państwo także wiele wskazówek, jak prowadzić zdrowy tryb życia na co dzień i jak korzystać z dobrodziejstw natury, nie niszcząc jej.

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w naszym sklepie były proste, łatwe i przyjemne, abyście wracali Państwo do nas po kolejne produkty, których asortyment regularnie poszerzamy.

Chętnie przyjmujemy także wszelkie sugestie dotyczące produktów, których nie znaleźli Państwo w naszym sklepie – pragniemy dopasować naszą ofertę do potrzeb eko-konsumentów.

Zapraszamy do zakupów!

Zespół Ekolando.pl