Kategorie

Koncentrat do czyszczenia powierzchni kuchennych eukaliptus 50ml EDL

Producent: EDL
Dostępność:
szt.
Cena katalogowa:18,99 zł (Cena katalogowa:15,44 zł)
Rabat: -9,49 zł (Rabat: -7,72 zł)
Cena netto: 7,72 zł 9,50 zł

X Koncentraty firmy EDL to bardzo ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie - oszczędzają 90% wody oraz 80% plastiku opakowania w porównaniu z gotowym produktem.

X Koncentrat to skoncentrowana formuła 3 w 1: czyści, odtłuszcza i odkamienia powierzchnie kuchenne. Przeznaczony do stali, emalii, blatów i zlewów z komglomeratów z żywicą i innych powierzchni kuchennych. UWAGA: nie polecany do ceramiki, aluminium i naturalnego kamienia. Pozostawia przyjemny, świeży zapach dzięki zawartemu organicznemu olejkowi eukaliptusowemu.


Sposób przygotowania: wlać koncentrat do 500 ml butelki ze sprayem (np. po innym zużytym sprayu EDL lub do specjalnej butelki EDL do rozcieńczania X Koncentratów EDL) i dopełnić wodą do 500 ml. Zamknąć butelkę nakrętką ze sprayem i wymieszać płyn. Środek jest gotowy do użycia.

Produkt ten:

- nie zawiera barwników / fosforanów / nadboranów / EDTA (kwasu edetynowego/wersenowego)
- nie jest testowany na zwierzętach
- nie zawiera składników pochodzenia petrochemicznego
- nie zawiera enzymów modyfikowanych genetycznie
- nie zawiera dodatków zapachowych
- jest biodegradowalny

Skład: > 30% woda, 15-30% surfaktanty niejonowe (na bazie palmy i cukrów), < 15-30%: etanol (alkohol roślinny), zawiera także: kwas cytrynowy, trisodium carboxymethyl alaninate (stabilizator), 100% naturalne składniki zapachowe (linalool) i  olejek eteryczny z organicznego eukaliptusa.


UWAGA: Zawiera linalool, przez co może powodować reakcję alergiczną.

Butelka 50 ml.